[:cs]Spuštění registrací na Průhonický park[:en]Pruhonicky Park – entries are opened[:]

[:cs]Spuštění registrací na Průhonický park[:en]Pruhonicky Park – entries are opened[:]

[:cs]Spustili jsme registrace! Od teď se můžete hlásit na další závod série La Sportiva Prague Park Race – tentokrát v unikátním prostředí Průhonického parku, který je na seznamu UNESCO. Poběží se v sobotu 25.3.2017 na nenáročné a rychlé trati o délce 14 kilometrů, kde si jak hobíci, tak výkonnostní běžci můžou otestovat formu na jednom z prvních jarních závodů.

V rámci startovného na závod získáte vstup do parku (ten je normálně zpoplatněn), dárky od sponzorů, občerstvení na trati a v cíli a fotky ze závodu. A samozřejmě především krásný zážitek z běhu úchvatným Průhonickým parkem.

Navíc prvních 200 přihlášených dostane speciální dárek od generálního partnera závodu – společnosti Hudy. Jaký? Dozvíte se po Novém roce 🙂

S ohledem na ostatní návštěvníky parku a především na průběh zámeckým nádvořím, je kapacita závodu omezena na 300 závodníků. Tak neváhejte.

Překvapit startovným k Vánocům můžete samozřejmě i své blízké, stačí je přihlásit 🙂

Odkaz na registrace najdete v pravidlech závodu.

[:en]We opened registration! From now on you can register at the next race of La Sportiva Prague Park Race series – this time in a unique Pruhonicky Park, which is on the UNESCO list. The race will be held on Saturday 25.3.2017 on easy and fast course with a length of 14 km, where both recreational and performance runners can test their shape in of one of the first spring races.

In the entry fee for the race you get an entrance to the Pruhonicky Park (which is normally charged), gifts from sponsors, refreshments on the course and at the finish and pictures from the event. And of course the wonderful experience of running through a breathtaking Pruhonicky Park.

Additionally, the first 200 entries will receive a special gift from the general partner of the event – the company Hudy. What? You will see after New Year 🙂

With regard to the other park visitors and to the castle courtyard run-through, the race capacity is limited to 300 competitors. So do not hesitate.

As a Christmas gift, you can surprise your family or friends by giving them an entry fee, just enter them 🙂

Link to registration is available in Race Rules.

[:]