Předzávodní výběh – Průhonický park

Jaký byl letošní výběh?

Jak to vypadalo na dnešním předzávodním výběhu? Mrkněte na fotky – to počasí už nemůže být náhoda 🙂 Opět jsme otestovali běžecké novinky Salomon, proběhli obě trasy závodu a zjistili, že cesty jsou krásně upravené a v parku to už kvete. To se to za 14 dní poběží! Na konci pak ještě každý dostal dárek – prostě perfect day.

Událost na Facebooku

Jaký byl výběh v roce 2023?

Událost na Facebooku

Jestli včera počasí nebylo nic moc, tak dnes v Průhonickém parku na výběhu bylo krásně a sešlo se nás opravdu hodně. U stánku Salomon si polovina z vás půjčila testovací botky a po společném rozcvičení jsme vyrazili po trase závodu. Většina jste se rozhodli proběhnou delší trať, ale i pár z vás zvolila kratší osmičku. Je tam ale hezky co? A za 14 dní už na ostro Salomon Prague Park Race – Průhonický park 2023 Těšíme se!

Jaký byl výběh v roce 2022?

Koukni na video: zde

Ideální jarní počasí bylo na předzávodní proběhnutí trasy v Průhonickém parku na Prague Park Race – Průhonický park 2022. Rozklusání na start, protažení a i atletická abeceda byla. Proběhli jsme obě trasy a kdo běžel delší s Milošem Madroňem z „Rozběháme Česko“, měl to i s orienťákem.