Aktuální informace k závodům

Aktuální informace k závodům

Ahoj běžci, přinášíme vám informace k našim letošním závodům. Vláda vydala „harmonogram“ uvolňování opatření proti epidemii, ale vzhledem k tomu, že se dle dosavadních zkušeností mohou ze dne na den měnit a také není jasný vývoj epidemie, zatím vyčkáváme, zda by závody v červnu přece jenom nemohly proběhnout. Je nám jasné, že spousta z vás se už těší na nějaký závod, tak by nám přišlo škoda ho rušit už teď, když by mohl, třeba i v omezené míře, proběhnout.

Mizuno Prague Park Race – Průhonický park 14.6.: závodu dáváme ještě šanci na uskutečnění v tomto termínu, nicméně vzhledem k vyšší účasti uvažujeme o přesunutí na 23.8. Termín pro rozhodnutí je 17.5., ale budeme se vám snažit dát vědět samozřejmě co nejdřív.

Mizuno Prague Park Race – Divoká Šárka 20.6.: vzhledem k relativně malé účasti závodníků (200-300) a při dobrém vývoji situace můžeme doufat, že by závod proběhl. Nejpozdější termín pro definitivní rozhodnutí o přesunu nebo zrušení stanovujeme na 24.5. Do té doby zatím nebudeme spouštět přihlášky.

Věříme, že podzimní závody už proběhnou podle plánu: otvírákem podzimní sezony bude 5.9. Mizuno Černá hora SkyRace (pozor na omezený počet startujících – 250), následuje 19.9. původně dubnový Mizuno Hruboskalský půlmaraton, dále 10. 10. Mattoni Free Run Park Race na Konopišti. Sezonu ukončujeme našim oblíbeným závodem v Prokopském údolí 24.10.

Zatím vám přejeme příjemné individuální běhání!
 
PS: je nám jasné, že na podzim bude velmi mnoho kolizí s jinými závody – ani nás to netěší, ale bohužel taková je situace… Přesto věříme, že většinu závodů s námi poběžíte a opět vytvoříte úžasnou atmosféru.