Závod v Průhonicích přesunut na 14.6.2020 / race in Pruhonice postponed to 14.6.2020

Závod v Průhonicích přesunut na 14.6.2020 / race in Pruhonice postponed to 14.6.2020

For English, see bellow.

Nový termín pro Mizuno Prague Park Race v Průhonickém parku je neděle 14. 6. 2020 (a posun startu s ohledem na počasí a návštěvnost v parku na 10:00).

Průhonický park je nejen díky zařazení na seznam UNESCO velmi navštěvovaný po celý rok, ale na jaře a v létě se navíc přidávají svatby, výstavy, expozice a mnoho dalších akcí, takže toto datum bylo v podstatě jediné možné. Týden po tomto závodě je další závod seriálu Mizuno Prague Park Race (20. 6. 2020 Divoká Šárka).

Věříme, že většina přihlášených v tomto termínu bude moct běžet, pro ty ostatní přidáváme informaci ohledně registrací:

  • registrace (včetně těch na celý seriál) na původní datum (4. 4. 2020) zůstávají v platnosti a automaticky se přesunou na nový termín (14. 6. 2020)
  • registrace stále běží a zůstává platný limit závodníků (500), zbývá cca 100 volných míst
  • startovné dle podmínek závodu nevracíme, ale je možná bezplatná změna registrace na jinou osobu (blíže viz http://pragueparkrace.cz/pruhonicky-park/registrace/)
  • navíc umožníme převod startovného na jiný náš letošní závod, pokud se vám termín nehodí a nikoho na výměnu neseženete
    • na výběr jsou závody Hruboskalský půlmaraton, Divoká Šárka, Konopiště, Prokopské údolí (seznam zde: http://pragueparkrace.cz/zavody/)
    • změnu nám musíte nahlásit do 30. 4. 2020 na na info@pragueparkrace.cz (změna je platná po našem potvrzení)
  • objednaná trička už jsou ve výrobě a budou k vyzvednutí na závodě v Průhonicích nebo po domluvě na jiném závodě, na který si přesunete registraci
  • případné dotazy pište na info@pragueparkrace.cz

Děkujeme za přízeň a povzbudivé reakce!

Tým PPR

===================

Race in Pruhonicky park is postponed to Sunday 14. 6. 2020. This is the only date we could organize the race in Pruhonicky park as the place is extremely visited and used for weddings etc. Registrations including t-shirts will be automatically transferred to the new date. If the date is not suitable for you, you can transfer the registration to someone else for free or choose another our race this year (except Cerna hora SkyRace). If you have any questions, please contact us at info@pragueparkrace.cz.

Thank you for understanging

PPR team