Dva měsíce do startu v Průhonicích – 300 přihlášených

Dva měsíce do startu v Průhonicích – 300 přihlášených

V Průhonickém parku těsně za hranicí Prahy se 4. dubna poběží již třetí ročník Mizuno Prague Park Race.

Rovinatá čtrnáctikilometrová trasa krásným zámeckým parkem učarovala v minulých dvou ročnících běžcům tak, že se oba roky naplnila kapacita závodu. Stejná trasa i stejný limit závodníků je připravený i letos a kdo by chtěl běžet, měl by si pospíšit s přihláškou – už je registrováno přes 300 běžců.

Na závodníky opět čekají po zdolání rychlé trasy krásnou přírodou obou částí zámeckého parku přírodní medaile, vyhlášení věkových kategorií i tombola. Stejně jako v minulých letech, i tentokrát mohou běžci otestovat závodní boty. A protože má celý seriál Prague Park Race nového generálního partnera, můžou se závodníci těšit na testovací boty z nové kolekce Mizuno. A kdo bude mít po závodě štěstí, může jedny boty od Mizuna vyhrát v tombole.

Stejně jako loni navazuje na závod v Průhonicích s třítýdenním odstupem terénní Mizuno Hruboskalský půlmaraton. V sérii Mizuno Prague Park Race opět nalezneme závody v Divoké Šárce v červnu a v Prokopském údolí v říjnu a po loňských premiérách se poběží i druhé ročníky závodů Mizuno Černá hora SkyRace a Mattoni FreeRun Park Race na Konopišti.