[:cs]Prokopské údolí – aktualizace[:en]Prokopske udoli – update[:]

[:cs]Prokopské údolí – aktualizace[:en]Prokopske udoli – update[:]

[:cs]Důležité informace ke stavu počasí. Kontrolovali jsme situaci na místě a vzhledem k tomu, že zázemí a většina trati je krytá svahem, vypadá to docela dobře. Závod tedy proběhne – i díky vyhlídce lepšího počasí během odpoledních hodin, kdy budete na trati. Je možné, že trať lehce pozměníme, abyste neběhali po větrných pláních. A raději upozorňujeme na platná pravidla závodu, že každý běží na vlastní nebezpečí a pořadatel neručí za škody na zdraví a majetku.

Nicméně rozumíme obavám některých závodníků, ale protože jsme nenalezli vhodný termín pro přesun závodu, přistoupili jsme k následujícímu kroku: Pokud se dnešního závodu zúčastnit s ohledem na počasí nechcete, můžete si nechat převést startovné na příští rok. Na výběr je závod v Divoké Šárce (přesný termín zatím neznáme, ale předběžně v červnu) nebo zase v Prokopském údolí (skoro jistě neděle 28.10.). Tento požadavek nám však musíte nahlásit do pátku 3.11.

Děkujeme za pochopení, pořadatelé Prague Park Race[:en]Important weather information. We have checked the situation at the place, and given the most of the course is sheltered by a slope, it looks quite good. The event will take place – also with regards to the better afternoon forecast when you will be on the course. It is possible that some course changes will occur to avoid windy plains. Also we would like highlight that participants participate on their own risk and the organizer is not liable for damage to property and health.

However, we understand the concerns of some participants, but because we did not find a suitable alternative term of the race, we offer following: If you do not want to take part in this race with respect to the weather, you can have your start fee transferred to the next year. You can choose either the race in Divoká Šárka (preliminary term is June) or again the one in Prokopské údolí (almost certainly Sunday 28.10.). However, you must report this request to us by Friday 3.11.

Thank you for your understanding, the Prague Park Race organizers

 

 

 

 [:]