Do čtvrtka nejlevněji na Prague Park Race

Běh přírodou na dohled městu

Do čtvrtka nejlevněji na Prague Park Race

Už jen pár dní zbývá do konce prvního termínu přihlášek na nový podzimní závod v Praze – La Sportiva Prague Park Race, který se koná v sobotu 29. 10. 2016 v pražských Hlubočepích. Necelých patnáct kilometrů dlouhá trasa vás provede po pěšinkách, zpevněných i nezpevněných cestách. I když je to nedaleko centra Prahy, přesto pořadatelé lákají na krásnou a divokou přírodu Prokopského údolí. Závodníci si vychutnají výhledy, proběhnou se kolem mohutných skal lemujících údolí a podívají se také k ikonickému Jezírku, které láká k výletům mnoho turistů.

ppr-foto2

Na vedení trati se podíleli především Roman Skalský, jeden z nejlepších vrchařů české historie a Jan Mrázek, bývalý reprezentant v orientačním běhu. Trasa, která rozhodně nebude nudit a krásná příroda okolo, jsou hlavními lákadly k podzimnímu běžeckému prožitku.

ppr-foto1

Zvýhodněné startovné 290,- Kč platí pouze do čtvrtka 15. 9., poté se zvedá na 350,- Kč. Navíc prvních sto přihlášených dostane ke startovnímu balíčku funkční běžecké ponožky La Sportiva v hodnotě 300,- Kč od generálního partnera závodu – společnosti Hudy, prodejce outdoorového a běžeckého vybavení. Ve startovním balíčku pak závodníci obdrží dárky od partnerů, mimo jiné od nutriční firmy Named Sport, která bude také zajišťovat občerstvení během závodu i po něm.

Registrace na závod:

http://www.pragueparkrace.cz/registrace/

Trasa závodu:

http://www.pragueparkrace.cz/mapa/